hakkimizda

Hakkımızda

2000 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörünü çağdaş düzeye katkı sunmak amacı ile İSTANBUL da kurulmuş olan ALAÇATI DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşundan itibaren  profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleri ile istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.


Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri takip eden firmamız yönetimi, güçlü lideri ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kuruluşundan itibaren Türkiye'nin her bölgesinde örnek nitelikte bir çok yenilikçi, kaliteli, yaşanılabilir projelere imza atmıştır.

ALAÇATI DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. tüm taahhüt yatırım projelerinde modern yönetim tekniklerini kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsenmiştir.

SAYGILARIMLA

YÖNETİM KURULU BŞK.

KAZIM TUNİ 
TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin